Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Reinforce PVADCOL z aliexpress

963 Views

Lakiery PVADCOL pojawiły się jakiś czas temu jako całkowita nowość na aliepress. W sklepie dostępne były kuponiki rabatowe, więc skusiłam się na zakup nowego Reinforce.

Obecnie dostępny jest w dwóch wersjach:

mini 5ml

duża 15ml

Ja zamówiłam tą większą, chociaż nie byłam pewna, że będzie to dobry produkt. :p 

Reinforce przychodzi w dużej szklanej buteleczce o pojemności 15ml, w porównaniu z malutkim opakowaniem Rosalind widać różnicę.  Jest to lakier, którym możemy utwardzić płytkę paznokcia, a nawet delikatnie ją przedłużyć. Zalecane są dwa sposoby aplikacji: na bazę hybrydowa lub, na kolorowy lakier hybrydowy przed nałożeniem topu. Ja oczywiście stosuję go w tej pierwszej opcji 🙂 

Reinforce Pvadcol jest bardzo gęsty, dokładnie jak dawny Elite99. Jeśli ktoś ma dość rzadkiego Mshare czy Gdcoco ten będzie strzałem w dziesiątkę. Do utwardzenia spokojnie wystarczą dwie warstwy. Ze względu na konsystencję mam wrażenie, że łatwiej przesadzić z grubością. Przez to, że jest gęsty na pędzelku osadza się bardzo dużo produktu. Reinforce ładnie się poziomuje i nie spływa na skórki, spokojnie można robić jedną rękę na raz. PVADCOL przeszedł prawdziwy hard test trwałości :p 3-tygodniowy urlop, morze, słońce, chlorowany basen.

Jak widać na zdjeciu poniżej, wszystko się pięknie trzymało. Paznokcie były twarde, zero dyskomfortu, wyginania się czy mięknięcia pod wpływem ciepła.  Pod tym względem sprawdził się również reinfore GDCOCO, ale jednak tutaj efekt jest bardziej zbliżony do twardego żelu. Myślę, że dużą rolę odegrało tutaj rownież to, że reinforce nakładałam dosyć grubymi warstwami, grubszymi niż robię to zazwyczaj. 

Po przetestowaniu śmiało mogę stwierdzić, że to obecnie najlepszy dla mnie reinforce na aliexpress. Duża pojemność, fajna konsystencja, super trwałość i dobrze utwardzone paznokcie. 

2 Replies to “Reinforce PVADCOL z aliexpress”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *