Aliexpress.com Paznokcie Stemplowanie

Lakiery do stempli Kads z aliexpress.com

4 221 Views
Lakiery kupione tutaj: link
Od początku mojej kariery ze stemplowaniem nie inwestowałam w jakieś specjalnie przeznaczone do tego lakiery. Zadowalałam się zwykłymi lakierami do paznokci które miałam w domu, chociaż nie zawsze efekt końcowy był zachwycający. 
Na grupie Aliexpress Polska Nails&Tools jakiś czas temu zaczęły się pojawiać bardzo pozytywne opinie na temat lakierów Kads. Z ciekawości je zamówiłam i jestem nimi szczerze zachwycona.  
Lakiery są świetnie napigmentowane, odbite stemple są wyraźne i wychodzą za każdym razem. Obecnie używam ich ze stemplem Born Pretty i rewelacyjnie ze sobą współgrają.
Jak widać moja kolekcja zawiera sporo kolorów, wszystkie są rewelacyjnie, oprócz białego, który jest bardzo rzadki i rozpływający się.
Cena lakierów też jest bardzo zachęcająca ponieważ zazwyczaj kosztują $1,43 za sztukę, ale czasami można dorwać je też w fajnej promocji.

 

Ciekawą rzeczą jest również to, że lakiery posiadają ukrytą cienką końcówkę do zdobień.

 

 

Serdecznie polecam te lakiery do stempli, ja nie zamierzam już używać żadnych innych 🙂 

3 Replies to “Lakiery do stempli Kads z aliexpress.com”

    1. Jeśli na silikonowym przezroczystym Ci sie nie odbija to znaczy, że coś źle robisz. Prawdopodobnie trochę za wolno, Kadsy dosyć szybko przysychają.

    2. Ale folię zdjęłaś? Wiem że dziwne pytanie, ale zdaża się że ktoś nie wie że trzeba zdjąć folię z płytki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *