Aliexpress.com Paznokcie

Lakiery hybrydowe Fairy Glo z aliexpress.com

3 783 Views
Lakiery kupione tutaj: link
 
Skusiłam się na te lakiery, bo dają bardzo ciekawy efekt. Ni to brokat, ni to holo. Myślę, że mogą być bardzo fajnym urozmaiceniem w naszym manicure.
Piękne buteleczki również cieszą oko, co jest ogromnym plusem 🙂 
Wybrałam sobie 3 kolory: różowy 3704, zielony 3710, niebieski 3712.
Wszystkie pięknie kryją po dwóch warstwach, przyjemnie się je nakłada, ładnie się poziomują. Mają dosyć intensywny zapach, ale mi to jakoś bardzo nie przeszkadza. Pięknie się trzymają w połączeniu z bazą proteinową Indigo, jak i bazą Mshare. Odmaczania nie testowałam, gdyż usuwam hybrydy frezarką.
Lakiery zamawiałam w dwóch przesyłkach, ostatnia paczka szła bardzo długo. No i niestety kolor nr 3712 przyszedł do mnie w postaci wielkiego gluta :/ kombinowałam z rozgrzewaniem i moczeniem w gorącej wodzie, ale lakier i tak jest mega gęsty i strasznie oblepia pędzelek. Wzornik jakoś udało mi się pomalować, jednak na paznokciu pewnie będę musiała kombinować z pędzelkiem do żelu, bo ten od lakieru jest powykręcany we wszystkie strony.
 No ale lakiery są ogólnie przepiękne, cudnie się mienią wieloma kolorowymi drobinkami. Polecam jak najbardziej, jeśli ktoś lubi błyskotki 🙂 
Na serdecznym nr 3704

One Reply to “Lakiery hybrydowe Fairy Glo z aliexpress.com”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *