Aliexpress.com Makijaż Uroda

Pędzle – szczotki z aliexpress.com

2 201 Views
Pędzle – szczotki stały się popularne już jakiś czas temu. Są dostępne w wielu sklepach, jednak ja skusiłam się na ich zakup przez aliexpress.com
Udało mi się je dorwać w bardzo fajnej cenie – $0,76 za sztukę
Każda szczotka ma inną wielkość i teoretycznie przeznaczona jest do czego innego, ale ja używam ich wszystkich do nakładania podkładu. 
 
 
4# – cienie do powiek, korektor, brwi
3# – cienie do powiek, korektor, bronzer, róż, konturowanie
2# – podkład, puder, róż, bronzer, cienie do powiek, korektor
To są takie zalecenia producenta, a do czego Wy będziecie ich używać to tylko zależy od waszej pomysłowości, moim zdaniem szczotki są niezwykle uniwersalne. 
 
Szczotki mam już od jakiegoś czasu, są dosyć intensywnie przeze mnie używane (codziennie jedna), były już wiele razy myte.
Tak jak pisałam wcześniej używam ich do nakładania podkładu, moim zdaniem są do tego rewelacyjne. Pomimo różnej wielkości, każdą z nich podkład rozprowadza się wygodnie. Dzięki nim można uzyskać bardzo naturalny efekt, podkład pięknie wtapia się w skórę, nie robią się smugi. Mam wrażenie, że lepiej „wypełnia” pory niż nakładany pędzlem typu flat top. 
Im mniejsza szczoteczka tym bardziej zbite włosie, to jest troszeczkę minus, bo trudniej ją wtedy domyć i dłużej schnie. 
Zużycie podkładu: minimalnie większe niż nakładany palcami, ale mi to nie przeszkadza, może dzięki temu szybciej zużyje podkładowe zapasy :p 
Porównanie wielkości z szczoteczką do zębów
Dzięki tym szczoteczkom – pędzelkom makijaż wygląda o wiele lepiej. Od kiedy je mam są u mnie niezastąpione. No, a ich cena również nie sprawia bólu portfelowi 🙂 
Jeśli nie miałyście z nimi jeszcze styczności to polecam przetestować 🙂 

One Reply to “Pędzle – szczotki z aliexpress.com”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *