Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Lampa SUN5 48W z aliexpress.com

4 856 Views
Lampa kupiona tutaj: link
Nie sądziłam, że to powiem: ale tak, to jest moja ulubiona lampa <3 ma wszystko czego potrzebuję <3
Sunone będzie teraz sobie leżała w razie awarii(tfu tfu).
Sun 5 jest leciutka, ma doczepiane na magnesy dno, niestety nie ma lustra, ale mam zamiar sobie z tym poradzić, leci do mnie już naklejka lustrzana, którą chcę przykleić na dno.(dam znać jak to wyszło).
Lampa ma 24 diody UVLED emitujące podwójną wiązke światła, niby to samo co w SUN5 36W, ale nie dajmy się zwieść – 48W świeci o wiele mocniej, widać to na pierwszy rzut oka.
Wyświetlacz jest dla mnie genialną sprawą, wiecie jak to jest, robimy paznokcie, jednocześnie obok telefon, laptop, wkładamy rękę do lampy ( w Sunone czasami wolałam potrzymać dłużej niż 5 sek, więc nie korzystałam z timera), w międzyczasie zajmujemy się czym innym (np facebook :p ) i po chwili myślimy, „kurcze ile ja tą rękę tam w końcu trzymałam?”. Wyświetlacz mi ten straszny problem rozwiązuje 😀
Lampa utwardza szybko, podobnie jak Sunone, (ten timer 5-sekundowy w Sunone ma tak naprawdę 7sek). Więc trzymając lakier w Sun5 przez 10 sek jestem w 10000% pewnach, że jest dobrze utwardzony.
Na bazę spokojnie starczy 5 sek, Reinforce 10sek, ale dla pewności można potrzymać 30 (w Sunone też tak robiłam). Top 30 sek. Żel budujący LED 10 sek. Żelu Uv nie sprawdzałam, jeśli doleci do mnie Canni to oczywiście dam znać.
 
Lampa ma też oczywiście opcję obniżenia mocy o połowę co przy da się przy żelach. Różnicę w świeceniu możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.
 
Nie zaobserwowałam tego żeby lampa się mocno grzała w trakcie użytkowania ( robię paznokcie tylko sobie).
Do środka mieści się cała ręka, rozstaw diod pozwala na dokładne utwardzenie wszystkich paznokci.
 
Czy to jest lampa idealna?
W chwili obecnej dla mnie tak <3
 

16 Replies to “Lampa SUN5 48W z aliexpress.com”

    1. Ta lampa jest bardzo mocna i niektóre żele mogą piec bardziej, jak zmniejszy się moc to wtedy się tak tego nie odczuwa.

  1. A nie lepsza sun1? Ma więcej diod z tego co czytałam. Właśnie zastanawiam się nad kupnem pomiędzy tymi dwoma i nie wiem na co się zdecydować. 🙂

    1. Mam Sun1 i one utwardzają tak samo. 🙂 w Sun5 bardzo podoba mi się to, że jest wyświetlacz i dlatego też używam jej jako swojej głównej lampy 🙂

  2. Dziękuję, bardzo przydatna recenzja 🙂 czy przetestowałaś już folię naklejaną a’la lustro ?
    będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam ola

    1. Niestety naklejka leży do tej pory nieprzyklejona :p teraz używam lampy sun6 i tak za bardzo do sun5 nie wracam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *