Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Przechowywanie lakierów – kuferek z aliexpress

10 832 Views

Czy też tak macie, że Wasza kolekcja lakierów cały czas się powiększa i ciągle brakuje Wam miejsca i pomysłu, żeby to jakoś ładnie i składnie poukładać? 

No właśnie też miałam ten problem :p do tej pory używałam pojemnika z lidla, ale było w nim już strasznie ciasno. Lakiery porozrzucane na dwa pięterka, ciągle robił mi się tam bałagan. Rożne firmy ze sobą pomieszane, a znalezienie konkretnego koloru to była istna masakra. 

Kiedy na grupie Aliexpress Polska Nails&Tools ujrzałam recenzje tego kuferka – pojemnika, wiedziałam, że musi być mój 🙂

Kuferek został kupiony tutaj 

Cena może nie jest najniższa, ale u nas w Polsce nie mogłam znaleźć podobnego. Bardzo zależało mi na tym, żeby można było w nim swobodnie ustawić wysokie lakiery 15ml np Mshare, Gelpolish, RS Nail. Jak widać mieszczą się bez problemu, ale na tym najwyższym pięterku, dzięki temu że w pokrywce jest jeszcze trochę zapasu. Niżej spokojnie wejdą wszystkie mniejsze lakiery typu CND Bordowe, Smart, Elite99. Kuferek rozkłada się na trzy części, podobnie jak te do ciasta z lidla. Mamy również wyjmowane przegródki więc możemy sobie fajnie posegregować lakiery według firm.

Czegoś takiego właśnie mi było trzeba 🙂

 

Jedynym minusem jest to, że jednak taka ilość lakierów trochę obciąża pojemnik, który jest zrobiony z dosyć cienkiego plastiku. Powiem szczerze, że troszkę boję się podnosić całość za rączkę, żeby przypadkiem się to wszystko nie rozłączyło. No ale raczej nie zamierzam tego przewozić nigdzie, więc ten mankament jakoś przeżyję. 

6 Replies to “Przechowywanie lakierów – kuferek z aliexpress”

  1. Pojemnik wygląda świetnie i chyba sama się skuszę by go kupić! Ile mniej więcej lakierów się w nim mieści?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *