Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Recenzja lampy Sun9xPlus i promocja świąteczna <3

2 204 Views

Lampę Sun9xPlus mam już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz znalazłam wolną chwilę, żeby ją dokładniej potestować. 

Lampa ma 18 diod UVLED o łącznej mocy 36W. Robi to wrażenie w porównaniu z malutką Sunmini o mocy 6W 🙂 Sun9xplus posiada czujnik ruchu, wyświetlacz i dwa przyciski z timerem 30 oraz 60 sekund. Niestety nie ma możliwości podłączenia jej do powerbanku, jedyne lampy z taka możliwością to Sun9s i Sunmini. Powiem szczerze, że troszkę mi smutno z tego powodu, bo miałam nadzieję na taką funkcję. Jak widać lampa nie ma dna, ale w sumie jakoś strasznie to nie przeszkadza, jak ktoś bardzo chce to można pokombinować z podłożeniem lusterka. Całkiem fajną opcją byłaby też naklejka lustrzana, która ostatnio wszyscy kupują do przyklejenia na dno Sun5 🙂 Naklejka jest sztywna, więc myślę że spokojnie zastąpiłaby dno i można by na niej bez problemu stawiać Sun9xplus. Ale to tylko takie moje pomysły 🙂

Czasy utwardzania

Timer w lampie Sun9xplus można ustawić na 30 i 60sek, ale dzięki temu, że mamy wyświetlacz możemy sobie te czasy trochę dopasować do produktów jakie używamy. Sprawdzone przeze mnie czasy:

Baza – 10 sekund

Kolor 20-30sekund

Top 30Sekund

Żel UV (Canni cover) 60 sekund (testowałam z cienką warstwą, grubszą dla pewności potrzymałabym z 80-90sekund)

Żel led(Silcare) 10sekund

Wydaje mi się, że jest bardzo podobnie jak w starej wersji Sun5 36W 🙂 

Porównanie z lampą Sun9

Czym się różnią te dwie lampy? Obie są fajne jednak Sun9xPlus posiada większą moc (36W), a co za tym idzie ma kilka diod więcej, można ją również uruchomić przyciskami z timerem, czego nie da się zrobić w sun9s, a uważam, że ta opcja jest bardzo przydatna. Niestety tylko Sun9s posiada funkcję zasilania przez usb i powerbank, co sprawia, że jest unikalna. Jest również różnica w czasie utwardzania na korzyść Sun9xplus.

Uważam, że lampa jest świetna. Za cenę w promocji to już w ogóle genialna 😀 bardzo podoba mi się, że jest wyświetlacz, są przyciski (może ktoś pamięta, że narzekałam na ich brak w sun9s :p ). Moc lampy jest duża i pozwoli na szybkie utwardzenie hybryd jak i żeli. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *