Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Lakiery hybrydowe Gelpolish Arte Clavo z aliexpress

2 383 Views

Lakiery kupiłam na aliepress tutaj

Gelpolish mają szklane buteleczki o pojemności 15ml, na każdej z nich jest małe “okienko” gdzie mamy podgląd koloru. Ich kolorówka odpowiada znanym hybrydom marki Gelish Harmony, więc jeśli jesteście ciekawe jak inne kolory wyglądają na żywo można sobie sprawdzić w google wpisując szukany nr+gelish. 

Buteleczki przychodzą wypełnione po brzegi. Lakiery są średnio gęste, dla mnie taka konsystencja jest idealna. Fajnie się poziomują, nie spływają. Będą idealne dla osób początkujących. Odmaczają się w acetonie. Razem z trio Mshare trzymają się u mnie aż do ściągnięcia. 

Troszkę ciężko mi było uchwycić kolory na zdjęciu tak jak wyglądają w rzeczywistości.

Nr 1339 (Gelish Elegant Wish) – fajny kolorek z nutą śliwki i drobinkami, bardzo mi się podoba, krycie na wzorniku 2 warstwy.

Nr 1332 (Gelish Gossip Girl) – na zdjęciu wygląda trochę pomarańczowo, w rzeczywistości jest trochę inny, jest to bardziej taka malinowa czerwień(widać to na zdjęciu buteleczek wyżej), zdecydowanie jest to kolor do którego często się wraca. Krycie 2 warstwy.

Nr 1442 (Gelish Anticipation) – perłowy róż z drobinkami, krycie 3 warstwy. Jeszcze nie miałam tego koloru na paznokciach :p może kiedyś nadejdzie ten dzień :p 

Nr 1579 (Gelish My Nightly Cravin) – zdecydowanie jeden z moich ukochanych kolorów, krycie 2 warstwy, na dłuższych paznokciach dla pewności 3. 

Bardzo polecam te lakiery. Są jednymi z moich ulubionych, chociaż ostatnio odkryłam tyle perełek na aliexpress, że ciężko byłoby mi odpowiedzieć które hybrydy są moim numerem jeden.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *