Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Lakiery hybrydowe Gelpolish Arte Clavo z aliexpress

3 441 Views

Lakiery kupiłam na aliepress tutaj

Gelpolish mają szklane buteleczki o pojemności 15ml, na każdej z nich jest małe „okienko” gdzie mamy podgląd koloru. Ich kolorówka odpowiada znanym hybrydom marki Gelish Harmony, więc jeśli jesteście ciekawe jak inne kolory wyglądają na żywo można sobie sprawdzić w google wpisując szukany nr+gelish. 

Buteleczki przychodzą wypełnione po brzegi. Lakiery są średnio gęste, dla mnie taka konsystencja jest idealna. Fajnie się poziomują, nie spływają. Będą idealne dla osób początkujących. Odmaczają się w acetonie. Razem z trio Mshare trzymają się u mnie aż do ściągnięcia. 

Troszkę ciężko mi było uchwycić kolory na zdjęciu tak jak wyglądają w rzeczywistości.

Nr 1339 (Gelish Elegant Wish) – fajny kolorek z nutą śliwki i drobinkami, bardzo mi się podoba, krycie na wzorniku 2 warstwy.

Nr 1332 (Gelish Gossip Girl) – na zdjęciu wygląda trochę pomarańczowo, w rzeczywistości jest trochę inny, jest to bardziej taka malinowa czerwień(widać to na zdjęciu buteleczek wyżej), zdecydowanie jest to kolor do którego często się wraca. Krycie 2 warstwy.

Nr 1442 (Gelish Anticipation) – perłowy róż z drobinkami, krycie 3 warstwy. Jeszcze nie miałam tego koloru na paznokciach :p może kiedyś nadejdzie ten dzień :p 

Nr 1579 (Gelish My Nightly Cravin) – zdecydowanie jeden z moich ukochanych kolorów, krycie 2 warstwy, na dłuższych paznokciach dla pewności 3. 

Bardzo polecam te lakiery. Są jednymi z moich ulubionych, chociaż ostatnio odkryłam tyle perełek na aliexpress, że ciężko byłoby mi odpowiedzieć które hybrydy są moim numerem jeden.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *