Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Lakiery hybrydowe CNDSE z aliexpress

1 922 Views

Lakiery CNDSE zamówiłam na aliexpress tutaj 

Skusiła mnie niska cena poniżej $1, czy było warto? 🙂

Jak otworzyłam paczkę to trochę rozczarował mnie widok plastikowych butelek, rzadko spotyka sie lakiery z ali, które nie mają szklanych opakowań.
Lakiery są bardzo gęste, przypominają mi Color Tale i Cnd Bordowe – akurat takich nie lubię, ale postanowiłam się nie uprzedzać przed testowaniem :p
Okazało się, że lakiery są świetnie napigmentowane. Mają fajne pędzelki, ktore ułatwiają malowanie. Nie splywają na skórki.


Nr 95 – myślałam, że przyjdzie jakiś fajny kobalt, a to bardziej granat, krycie 3 warstwy, najrzadszy z całej czwórki, bardzo fajnie mi się nim malowało
Nr 38 – piękny jasnoszary bardzo podobny do cityscape shellac, krycie jedna warstwa 😀 gęsty, ale w miarę
dobrze się poziomuje
Nr 59 – krycie również jedna warstwa, piękny kolor 😀
Nr 50 – w tym różu zakochałam się od pierwszego wejrzenia, tylko niestety okropnie się poziomuje :/ krycie dwie warstwy. Trzeba też uważać , bo potrafi się zmarszczyć, kiedy damy lakieru zbyt grubo.
Ostatnio miałam je na paznokciach w połączeniu z reinforce AS i topem Lavender Violets – trzymały się rewelacyjnie 😀 nie wiem jak odmaczanie – ściągam frezarką.
Nie sprawdzałam wykałaczką, ale buteleczki wydawaly się być nalane do pełna. Niestety deklarowane 10ml raczej nie jest zgodne z prawdą. Posiadam inne lakiery tej marki, ale z serii Rainbow, buteleczki są większe, a również opisane jako 10ml. Może ta różnica wynika z różnej grubości ścianek, ale nie będę w tym celu prowadzić śledztwa 🙂
Ogólnie myślę, że za tą cene poniżej dolca warto je kupić, jeśli podrożeją to wtedy zastanowiłabym się nad zakupem innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *