Aliexpress.com Makijaż Recenzja Uroda

Pędzle Jessup z aliexpress

3 622 Views

Pędzle  Jessup kupiłam na aliexpress za $18,23 (cena z kuponami zniżkowymi) tutaj (klik).

Aliexpress to pradziwa kopalnia pędzlowch perełek, które wcale nie muszą kosztować kroci. 🙂

Jest to zestaw 15szt i myślę, że cena w porównaniu z jakością jest rewelacyjna. 
Można powiedzieć, że jest to już drugi zamówiony przeze mnie komplet pędzli Jessup. Pierwszy kupiłam w listopadzie z myślą o prezencie świątecznym, a kiedy dotarły po prostu się w nich zakochałam i zaraz zamówiłam takie same dla siebie.
Pędzle są świetnie wykonane , a ich wygląd jest nieziemski. 😀 Pierwszy raz ujrzałam je w recenzji Gosi T. na grupie Aliepress Polska Makeup & Beauty​ i wiedziałam, że kiedyś będą moje <3

Włosie syntetyczne jest mięciutkie i miłe w dotyku. W komplecie jest tyle pędzli, że praktycznie możemy nimi wykonać cały makijaż – nałożenie podkładu, wykończenie pudrem, róż, konturowanie, oczy, usta, brwi. Ja najbardziej polubiłam się z tymi do twarzy ( do pudru, różu, bronzera, rozświetlacza etc.), na co dzień dla mnie są niezastąpione i praktycznie wyparły inne pędzle, które posiadam. Tych do oczu używam rzadziej, raczej wolę takie z włosiem naturalnym, ale jako dodatkowi pomocnicy spisują się świetnie. Pędzle nie gubią włosia i pigmentu w trakcie mycia. Myślę, że to bardzo fajny zestaw na początek swojej przygody z makijażem, a także jeśli chcecie powiększyć swoją pędzlową kolekcję o coś nowego i nietypowego 🙂  Bardzo cieszę się, żę je posiadam i pewnie jeszcze się skuszę na coś z oferty marki Jessup.


Jeśli szukacie fajnego zestawu pędzli dobrej jakości, to ten jak najbardziej polecam 🙂

2 Replies to “Pędzle Jessup z aliexpress”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *