Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Galaxy Holo Flakes ze sklepu Nail Mad

2 349 Views

Dokładnie dziś dotarła do mnie paczuszka ze sklepu Nail Mad (oczywiście z aliexpress). Jedną z rzeczy, które otrzymałam to pyłek Galaxy Holo Flakes. Ostatnio jest na niego wielki szał, więc szybko wzięłam się za testowanie 🙂

Pyłek do kupienia tutaj w cenie $2,99

Opakowanie ma pojemność 0,2g i spokojnie starczy to na wiele stylizacji. Użyłam go teraz do sześciu wzorników i praktycznie nie widać, żeby coś ubyło. Myślę, że będzie tak samo super wydajny jak klasyczny pyłek holo. 

Jakoś sobie wyobrażałam, że pyłek będzie miał postać dużych płatków jak chameleon flakes, ale okazuje się, że jest dosyć drobny. Galaxy holo flakes aplikowałam na top no wipe Eleacc utwardzony w lampie 48W przez 30sek.

Po lewej stronie pyłek wcierałam palcem w top, aby uzyskać taflę.(zdjęcie poniżej) Po prawej stronie bardzo delikatnie wklepywałam i jest ważne, żeby rzeczywiście robić to delikatnymi muśnięciami inaczej drobinki się ze sobą zlewają. Na koniec oczywiście dla utrwalenia znowu pokryłam wzorniki topem. 

Nie mogłam się doczekać kiedy w końcu przetestuje galaxy holo flakes i jestem w pełni usatysfakcjonowana. 🙂 Efekt końcowy jest boski 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *