Aliexpress.com Makijaż Recenzja

Lusterko z podświetleniem led

3 301 Views

Lusterko z podświetleniem led – jeszcze niedawno byłam pewna, że nie jest mi takie w ogóle potrzebne. Jednak w praktyce okazuje się, że to bardzo fajny i przydatny gadżet. 🙂 Ostatnio miałam możliwość skorzystania z kuponów $5/$25 na aliexpress, więc jeden z nich przeznaczyłam na zakup lusterka.

Zapłaciłam za nie ok $14(cena z użyciem kuponu, normalnie kosztuje ok $17) i kupiłam je tutaj 

Moje lusterko posiada 16 diod led – 8 po prawej stronie i 8 po lewej. Po środku na dole mamy „przycisk”, którym włączamy i wyłączamy lusterko i jednocześnie możemy regulować jasność. Diody świecą zimnym białym światłem. Na aliexpress są dostępne lusterka z większą ilością diod, ale 16 szt dla mnie w zupełności wystarcza, dają taką ilość światła która jest dla mnie optymalna. Lusterko zasilane jest przez cztery baterie „paluszki” AA. Zamocowane jest na plastikowej nóżce, odchylenie można sobie regulować pod kątem 90st. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć jakie światło daje na minimum i maksimum mocy w ciemnym pokoju.

Razem z głównym lustrem dostajemy również małe lustereczko z powiększeniem 10x, mocowane jest za pomocą przyssawek, więc w każdej chwili możemy je zdjąć.

 Szkło jest bardzo dobrej jakości, natomiast plastik troszkę zalatuje tandetą, ale wybaczam, bo jednak jest to bardzo funkcjonalne urządzenie – gadżet, bez którego teraz nie wyobrażam sobie robić makijażu 🙂

One Reply to “Lusterko z podświetleniem led”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *