Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Pastelowe pyłki „syrenki” NailMAD

3 155 Views

Dzisiaj wpadły w moje rączki pastelowe pyłki „syrenki” od NailMAD. Mamy tutaj 6 pastelowych kolorów: żółty, zielony, różowy, fiolet, niebieski, brzoskwinia. Pyłki należą do tych grubiej zmielonych – coś jak syrenka Indigo.  Zestaw kosztuje $1,99 i możecie go kupić tutaj.

Sprzedawca sugeruje nakładać pyłki na nieutwardzony top, wyjdzie nam coś w rodzaju efektu szronu. Można nałożyć kilka warstw wtedy kolor będzie bardziej intensywny. Ja aplikowałam je na mokry top Eleacc, który nałożyłam na pokryte białym podkładem wzorniki. Póżniej utwardzałam 60sek w lampie 48W. Na zdjęciu poniżej mamy po jednej warstwie pyłków. Efekt bardzo subtelny, bardzo mi się podoba. Pyłki można użyć w różnego rodzaju zdobieniach typu sugar effect, pokryć cały paznokieć, zrobić ombre. 

Jeśli lubicie klasyczną syrenkę wcieraną w warstwę dyspersyjną lakieru czy topu, również te pyłki będą do tego doskonałe. Na zdjęciu poniżej po lewej stronie niebieski pyłek warty w warstwę dyspersyjną białego koloru, po prawej zielony pyłek wtarty w warstwę dyspersyjną lakieru w kolorze miętowym. Całkiem fajnie to wygląda 🙂 Minimalnie przypomina Pixel Indigo, ale jednak tutaj pyłki są troszkę drobniejsze.

Pyłki są świetne, polecam naprawdę, bo na pewno przydadzą się wiele razy.

Można ich używać na wiele sposobów, a pastelowe kolory są idealne na lato 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *