Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Diamentowe frezy – kulki do skórek

5 360 Views

Pisząc ten post jestem mega szczęśliwa, bo moje poszukiwania idealnych frezów do skórek ogłaszam za zakończone 😀 A wszystko dzięki dziewczynom na grupie Aliexpress Polska Nails&Tools, bo zainspirowały mnie do zakupu tych właśnie diamentowych kuleczek.

Czarna kuleczka 3,5mm – D6 

Zielona kuleczka 3mm – 30

Moje skórki są bardzo wymagające. Szybko narastają, są dosyć twarde i skłonne do wysuszania. Do tej pory żaden frez nie pozwolił mi ich całkowicie usunąć, zawsze musiałam jej dodatkowo wyciąć, a efekt końcowy i tak nie był idealny. Kiedy po raz pierwszy raz użyłam tych frezów wszystko się zmieniło.  Najbardziej przypadła mi do gustu zielona kulka. Dzięki niej nie muszę używać cążek. Pięknie odsuwa i od razu wycina to co zbierze. Czarną kulkę używam do wykończenia po użyciu zielonej, jeśli jeszcze coś tam odstaje. Polecam filmiki rosyjskich stylistek na instagramie czy youtube, można podejrzeć w jaki sposób używają właśnie takie frezy. Dzięki nim wiem już jak radzić sobie se swoimi niesfornymi skórkami. 

Bardzo, bardzo polecam te frezy zarówno początkującym i zaawansowanym. Żałuje, że odkryłam je dopiero teraz. 🙂

Ps.: Frezarka, której używam to JD700.

Porównanie wielkości do małej niebieskiej kulki:

4 Replies to “Diamentowe frezy – kulki do skórek”

  1. Jak mają się te większe kulki do niebieskiego frezu? posiadam właśnie ten niebieski, jestem bardzo zadowolona ale czasem zdarzy mi się zrobić nim kuku, szczególnie przy pracy lewą ręką. Jest sens zamawiać zieloną i czarną, czy wystarczy sama zielona? Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *