Aliexpress.com Moje paznokcie Paznokcie Recenzja

Pyłek Unicorn Chrome od NailMad

3 571 Views

Pyłek Unicorn Chrome od NailMad to chyba ostatnio najbardziej wyczekiwana przeze mnie rzecz jaką zamówiłam na aliexpress.  Na szczęście przyleciał w miarę szybko 🙂

Oczywiście mamy na niego grupową zniżkę 🙂 po podaniu hasła ALIEXPRESS POLSKA NAILS & TOOLS kosztuje $2,59.  Dokładną instrukcję jak zamówić, ze zniżką możecie znaleźć w tym poście

Pyłek kupicie tutaj

W opakowaniu mamy 0,2g pyłku. Wydaje się, że to bardzo malutko, ale po użyciu na wszystkie paznokcie plus kilku wzorników praktycznie nic nie ubyło. 

Unicorn Chrome oczywiście aplikujemy na top no wipe. Pyłek wcierałam palcem w utwardzony przez 30sek w lampie Sun6 48W top no wipe Born Pretty.

To jaki kolor podkładowy wybierzemy już zależy od nas 🙂 Na swoich paznokciach dałam błękitny lakier MRO nr 004  (chyba go nie polecam, bo słabo kryje i poziomowanie też bez szału). Musze powiedzieć, że na tym odcieniu pyłek wygląda przepięknie.

Po namalowaniu wzorników stwierdzam, że Unicorn Chrome najlepiej prezentuje się na pastelowych kolorach. Od lewej: biały, różowy, fiolet, niebieski, czerwony. Na ciemniejszych odcieniach bardziej widoczne są delikatne drobinki. 

Pyłek Unicorn Chrome jest naprawdę cudowny. Na żywo wygląda milion razy lepiej niż na zdjęciach, ciężko uchwycić ten efekt aparatem. W różnym świetle prezentuje się za każdym razem inaczej.  Myślę, że to będzie  hit tegorocznego lata. 🙂

2 Replies to “Pyłek Unicorn Chrome od NailMad”

    1. Top Born Pretty pod względem trwałości rewelacja, pięknie się trzyma. Jedyny jego minus to rzadka konsystencja i szybko na skórki się rozlewa. Elite99 testowałam i też tak bez entuzjazmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *