Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Metaliczne płatki Born Pretty – zamiennik dla Mistero Milano Efekt Alu

4 774 Views

Niedawno na grupie Aliexpress Polska Nails&Tools trwały poszukiwania płatków, które bedą tańszymi zamiennikami Mistero Milano Efekt Alu.

Bardzo mi się ten efekt spodobał, więc skusiłam się na kolorowe płatki od Born Pretty, które według mnie są takie same jak w MM. W maju tutaj recenzowałam podobne pyłki ale tylko w kolorze złotym i srebrnym, a także troszkę innym sposobie aplikacji niż o tym, o którym napiszę Wam dzisiaj.

Metaliczne płatki zamówiłam na aliexpress tutaj w cenie ok $0.99 za 0,2g(teraz chyba troszkę drożej), dostępne są rownież tańsze za ok $0,50 tutaj.

Płatki niby z jednej aukcji, a każdy kolor przyszedł mi tak naprawdę inny. Granatowe płatki trafiły mi strasznie wielkie, czerwone za drobne, różowe i srebrne idealne. Wydaję mi się, że granatowych było też troszkę mniej niż innych.

Inspirując się zaleceniami na stronie Mistero Milano, płatki wklepałam w warstwę dyspersyjną bazy, a potem utrwaliłam topem. Nie używałam żadnego koloru podkładowego, posłużyłam się wzornikiem w mlecznym kolorze. Myślę, że na paznokciach dla uzyskania takiego samego efektu spokojnie możemy nakładać pyłek na samą bazę. 

Inny sposób aplikacji, który wypróbowałam to wtarcie płatków w top no wipe na czarnym wzorniku. Myślę, że efekt również ciekawy. 

Płatki można również delikatnie wklepać w top no wipe lub warstwę dyspersyjną koloru/topu tak aby uzyskać nieregularne metaliczne drobinki. Efekt można zobaczyć w mojej poprzedniej recenezji na srebrnym i złotym kolorze tutaj.

Efekt Alu bardzo mi się podoba i chyba skuszę się na użycie płatków przy kolejnym manicure 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *