Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Bezprzewodowa frezarka do paznokci z aliexpress

7 500 Views

Witajcie 🙂

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować mój nowy nabytek, którym jest bezprzewodowa frezarka do paznokci. Jeszcze niedawno posiadanie takiego cuda było dla mnie nierealne, głownie za sprawą ceny. Zakup frezarki na własny domowy użytek, która kosztuje około 1000zł  jednak byłoby dla mnie lekkim szaleństwem. :p Na szczęście jest aliexpress, a tam można trafić na świetne okazje.

Frezarkę bezprzewodową zakupiłam tutaj za ok. $44, przy ówczesnym kursie wyszło za nią 165,92zł. Myślę, że cena całkiem fajna. Od roku używałam JD700 zakupioną na allegro za 220zł i chyba czeka ją emerytura. :p 

Frezarka jest bardzo malutka i poręczna, jej wymiary to 14x7x3,5cm. Obudowa  zrobiona jest z błyszczącego plastiku, który niestety dosyć mocno się „palcuje”. Z jednej strony mamy metalowy klips, dzięki któremu możemy sobie zaczepić frezarkę przy pasku. Cały „panel sterowania” to przycisk do zmiany kierunku obrotów oraz pokrętło do regulowania mocy. Rączka dosyć lekka, wagowo taka sama jak w mojej jd700, ta aliexpressowa ma dłuższy kabel i na zewnątrz pokryta jest białym silikonem. Dobrze i stabilnie leży w dłoni, ale strasznie przyciąga pył i się brudzi :p

Dodatkowo w zestawie:

-stojaczek do rączki,

-specjalny uchwyt, którym możemy przymocować rączkę do frezarki (pisząc recenzje, dopiero zauważyłam, że zapomniałam go uchwycić na zdjęciu :p )

-ładowarka

 -zestaw standardowych frezów, które dają chyba do wszystkich frezarek świata :p 

Frezarka bezprzewodowa ma moc 18W i 30000 obrotów, porównując do JD700 35W, może się wydawać, że to słabizna i tego się obawiałam przed zamówieniem. Ale po przetestowaniu okazało się, że kompletnie nie odczułam różnicy. Frezarka doskonale dała sobie radę ze ściągnięciem hybrydy na żelu. Nie nagrzewała się, rączka nie drgała, komfort pracy jednakowy jak przy JD700. Co do pedicure nie będę się rozpisywać, bo w moim odczuciu jest po prostu jest tak samo jak ze starą frezarką. Jedyne co mi przeszkadzało to niewygodny sposób zmiany prędkości obrotów, pokrętło nie jest jednak taki fajnym rozwiązaniem. Paznokcie robię tylko sobie średnio dwa razy w miesiącu, więc nie wiem jak frezarka będzie się zachowywać przy codziennym użyciu kilka razy „pod rząd”. Być może w takiej sytuacji będzie odczuwalna różnica pomiędzy 18W, a 35W. Jednak na domowy personalny użytek zdecydowanie polecam. 

Dzięki temu, że frezarka działa na wbudowanym akumlatorku rozwiązał się u mnie problem z brakiem gniazdek :p Frezarka, lampa, pochłaniacz, lampka biurkowa to już cztery wtyczki i niestety wiązało się to z całą plątaniną kabli i przedłużaczy. Teraz jeden odpada, więc duży plus. 🙂 Dam Wam jeszcze znać jak długo trzyma na jednym ładowaniu.

Nagrałam Wam też filmik z testem bezprzewodowej frezarki. Nie jest ona jakoś strasznie głośna, wydaję mi się, że bardziej wyjący jest pochłaniacz. :p

Moim zdaniem frezarka jest rewelacyjna.  W tej chwili spokojnie zastąpi mi JD700. Jej gabaryty, możliwość użytkowanie bez kabla, a także ładny wygląd zdecydowanie wygrywają. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *