Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Lakiery hybrydowe Modelones Gel Polish z aliexpress

4 256 Views

Lakiery hybrydowe Modelones pochodzą z dwóch zamówień zrobionych na aliexpress.  Mam je dosyć długo, ale dopiero teraz zebrałam się do napisania recenzji :p Posiadają wady jak i zalety, ale mogę stwierdzić, że bardzo się z nimi polubiłam. 

Kolory 8001-8031

Kolory 8030-8060

Modelones przychodzą w plastikowych buteleczkach, ale moim zdaniem nie wyglądają tandetnie. Dla wielu osób może być to wadą, a dla mnie nawet zaletą, bo jednak ważą sporo mniej niż szklane i nie obciążają tak kuferka czy szuflad (obecnie przenoszę się ze swoimi „skarbami” do szafki z ikei i tam szuflady są z dosyć cienkiego metalu). W aukcji jest informacja o tym, że buteleczki nie są pełne, powinno być około 3/4. Zauważyłam, że w kilku moich kolorach przyszło mniej niż powinno – tak na oko pół buteleczki, więc tutaj minus. No ale powiem szczerze, że i tak nie dam rady sama zużyć nawet tej połówki.

Co do samych lakierów, musze stwierdzić, że bardzo się z nimi polubiłam. Są to jedne z tych hybryd, które nie przysparzają większych problemów – wszystkie kolory, które posiadam ładnie się poziomują, nie spływają na skórki, konsystencja dosyć gęsta. Modelones mają świetne pędzelki, nie za grube i nie za szerokie, takie jak lubię. Bardzo wygodnie się nimi maluje.

8002 – fajny dyniowo – pomarańczowy kolor, idealny na halloween :p , krycie dwie warstwy

8006 – klasyczna czerwień, krycie dwie warstwy.

8009 – byłby świetny biały, krycie dwie warstwy, tylko niestety trafił mi egzemplarz z takimi jakby czarnymi kropkami pigmentu i czasem robią się przez to szare smugi, używam na wzorniki, myślę, że po prostu taki feler w mojej buteleczce.

8021 – piękny jasnoniebieski, krycie dwie warstwy.

8025 – jeden z moich ulubionych kolorów, taka morska zieleń, turkus? cieżki do określenia :p krycie dwie warstwy.

8033 – fajny żółtawy odcień, przypomina banana? 😀 Poszukiwałam włąśnie takiego, który będzie się fajnie poziomował i w końcu trafiłam. Krycie dwie warstwy.

8049 – tego koloru niestety nie polecam, krycie trzy, a nawet ze cztery warstwy :/

Hybrydy Modelones bardzo dobrze się u mnie trzymają. Zawsze używam bazę Mshare, ale testowałam z różnymi topami i reinforce, nie było żadnych problemów. Nie wiem jak odmaczanie – ściągam frezarką.

Jeśli nie przeszkadzają Wam plastikowe buteleczki i lubicie lakiery, które dobrze się poziomują i fajnie kryją to bardzo polecam Modelones 🙂 Zdecydowanie jedne z moich ulubionych lakierów. 

One Reply to “Lakiery hybrydowe Modelones Gel Polish z aliexpress”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *