Aliexpress.com Moje paznokcie Paznokcie Recenzja

Moje paznokcie – płatki unicorn flakes

2 826 Views

Płatki unicorn flakes pojawiły się na aliexpress dosyć niedawno, oczywiście musiałam je zamówić. 🙂

Dostępne są dwie wersje 0,1 oraz 0.2g. Zdecydowanie polecam zakup większej pojemności, płatków jest o połowę więcej, a cena niewiele większa.

Płatki są przepiękne ? Zrobiły na mnie o wiele większe wrażenie niż klasyczne pyłki unicorn.
Aplikować można je na kilka sposobów. Na palcu wskazującym przykleiłam je do warstwy dyspersyjnej białego lakieru HNM, na środkowym wklepałam w top no wipe Rolabling. Stwierdzam, że najbardziej podoba mi się ta pierwsza wersja. Płatki można jeszcze wcierać w top no wipe do uzyskania gładkiej tafli. Wszystko oczywiście zabezpieczamy topem. Ja na początku miałam wizję, żeby na wszystkie paznokcie położyć top mat, ale okazało się, że popsuło to całkiem piękny błysk unicorna i wyglądało jakoś tak smutno. Na płatki jeszcze raz nałożyłam zwykły top i moim zdaniem jest o wiele lepiej.
Kolor który widzicie na kciuku, serdecznym, małym oraz pod płatkami na palcu środkowym to Rolabling nr B02. Kolor bardzo mi się podoba, ale ciężko go opisać. Sam lakier można powiedzieć, że jest w porządku ale nie spowodował u mnie zachwytu. W trakcie malowania miłam wrażenie, że troszkę smuży więc ostatecznie nałożyłam trzy warstwy. Top mat Born Pretty, pierwszy raz mam go na paznokciach, mam nadzieję, że będzie tak samo dobry jak Elite99.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *