Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Top no wipe Rolabling

2 435 Views

Top no wipe Rolabling zakupiłam na aliexpress w bardzo fajnej cenie $0,99 (majfrendzi często robią duże obniżki kiedy chcą wypromować nowy sklep czy produkt). Zaciekawił mnie fakt, że kolorówka tej marki jest taka sama jak przy hybrydach Kads. Wszystko wskazywało na to, że są to te same lakiery tylko w innych opakowaniach. To również częsta praktyka naszych majfrendów – tworzą różne linie produktów, które mają inne pojemności, inne nazwy, a zawartość – kolory są takie same. W aukcji nie ma żadnej informacji o tym, że top jest no wipe, ale sugerując się moim przeczuciem, że jest to odpowiednik Kads, wiedziałam, że tak będzie 🙂 Nie myliłam się 😀 

Top no wipe Rolabling testuję od sierpnia i zdecydowanie ogłaszam, iż jest jednakowy jak top Kads. Jedyna różnica to pojemność buteleczki, tutaj mamy troszkę mniej (Rolabling 6ml – Kads7ml), ale cena też jest niższa. 

Top Rolabling ma fajną konsystencję, która bardzo mi odpowiada, nie jest ani rzadki ani bardzo gęsty. Dobrze się rozprowadza, nie spływa na skórki. Pędzelek jest wygodny i pomocny przy aplikacji. Posiadam lampę Sun6 48W i w niej utwardzam przez 30sekund. Top pięknie błyszczy, nie wyciera się, nie rysuje. Chroni jasne kolory przed zmianą odcienia i zabrudzeniami (posiada filtr UV). Świetnie sprawdza się przy wcieraniu pyłków. Mam wiele hybryd z aliexpress i nie miałam sytuacji, żeby top Rolabling nie chciał się z którymś lakierem zgrać. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Razem z Kads jest to dla mnie top idealny i niezastąpiony. Polecam po prostu zamawiać ten, który w danej chwili jest tańszy, Obecnie najkorzystniej wypada Rolabling cena za 1ml to ok $0,23, Kads – $0,27.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *