Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Holo folie transferowe od Major Dijit

4 821 Views

Holograficzne wzory atakują nas z każdej strony, pyłki, lakiery, więc dlaczego nie holo folie transferowe? 🙂  Swoje zakupiłam oczywiście na aliexpress w sklepie Major Dijit, gdzie polecam zajrzeć, jeśli poszukujecie ozdób do paznokci. Wybór mają ogromny i oczywiście znajdziecie tam wszystkie popularne nowości. Każda folia przychodzi do nas zapakowana w plastikowe pudełeczko, więc wygodnie się je przechowuje. Jedna sztuka ma długość 1m i szerokość 4cm, więc starczy na bardzo dużo zdobień. Obecna cena to $0,69 za jedną czyli około 2,50zł – myślę, że całkiem w porządku 🙂

Folie transferowe to dosyć prosty i szybki sposób na zdobienie paznokci. Wybór wzorów na aliexpress jest ogromny. Ja oczywiście skusiłam się na przepiękne holo folie od Major Dijit. 

Jak aplikujemy folie transferowe?

Na przemyty cleanerem kolor nakładamy cienką warstwą klej do folii transferowej (u mnie świetnie sprawdza się  Yibeier z aliexpress). Mokry klej jest w mleczno-białym kolorze, zanim zaczniemy odbijać musimy poczekać aż wyschnie i zrobi się przezroczysty. Kiedy to nastąpi bierzemy folię i tą bardziej matową stroną przykładamy do paznokcia, mocno dociskamy i wygładzamy palcem czy kopytkiem aby wzór dokładnie się odcisnął. Gotowe 🙂 Ze swojego doświadczenia wiem, że folie lubią się ścierać, więc dla utrwalenia polecam położyć na nie cienką warstwę reinforce i potem top.

Holo folie transferowe od Major Dijit są cudowne, jeśli ktoś jest holomaniakiem tak samo jak ja będzie nimi zachwycony 🙂 Bosko się mienią , szczególnie w sztucznym świetle. Myślę, że idealnie wpasują się w klimat zbliżającego się karnawału 🙂 Do wyboru mamy osiem wzorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja nie mogłam się zdecydować i wzięłam wszystkie 🙂 


7 Replies to “Holo folie transferowe od Major Dijit”

  1. Jak zabezpieczasz folie? Nie udało mi się znaleźć jeszcze topu który nie 'zjadał’ by efektu holo. Kolor ucieka przez to. Czego używasz?

        1. reinforce Pvadcol – jest recenzja na blogu, a topy różne używam, zależy co tam akurat testuje. Teraz mam ta holo folie na paznokciach od 9 grudnia i trzyma się super, a nałożyłam akurat top Modelones.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *