Aliexpress.com Recenzja Włosy

Najlepsza szczotka do włosów

3 918 Views

Znalezienie idealnej szczotki do włosów było dla mnie zawsze nie lada wyzwaniem. Mam dosyć długie, gęste i strasznie plączące się włosy.  Niestety do tej pory żadna szczotka oprócz Tangle Teezer (klik) nie dawała sobie z nimi rady. Tangle na pewno znacie i wiecie, że przy maksymalnie poplątanych włosach niestety nie da się ich rozczesać bez wyrywania.  Po jednej z pozytywnych recenzji na temat szczotki Abody skusiłam się na jej zakup. Zamówiłam ją w chińskim sklepie internetowy TomTop, ale oczywiście dostępna jest również na aliexpress (klik).

 Na szczotkę oczekiwałam z z pewną dozą sceptycyzmu. Na szczęście nie jest droga i nawet jakby się okazała beznadziejna to nie byłoby szkoda wywalić.

 Szczotka przyleciała do mnie po około trzech tygodniach i po prostu się w niej zakochałam <3 Nie wierzyłam, że istnieje takie cudo, którym można szybko i bezboleśnie rozczesać włosy, a tu proszę jednak jest 🙂 Szczotka ma fajny lekko wygięty kształt, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do głowy. Ząbki są  długie i dosyć szeroko rozstawione, co jest świetne przy bardzo gęstych włosach. Dzięki temu szczotka rozczesuje dokładnie wgłąb włosów, a nie tylko wygładza z wierzchu. Czesanie było dla mnie przykrym obowiązkiem, którego nie znosiłam, ale od kiedy mam tą szczotkę wszystko się zmieniło 🙂 

Nie ciągnie, nie rwie, radzi sobie z najgorszymi kołtunami, po prostu ideał <3

Zdecydowanie stwierdzam, że jest to najlepsza szczotka jaką w życiu miałam. Nie tylko ją polecam, ale wręcz nakazuję zakupić jeśli macie podobnie kłopotliwe włosy ja jak. Zapewniam, że poczujecie różnicę. 🙂

  Jedyny mały minus jaki zauważyłam, to elektryzowanie się włosów kiedy nie użyję odżywki, ale to przypadłość, która zdarzała mi się przy użyciu większości plastikowych szczotek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *