Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Modelones Galaxy – zamiennik dla Neonail Star Glow

3 910 Views

Modelones Galaxy dostępne są na aliexpress już od jakiegoś czasu. Zrobiły mega furorę ponieważ wyglądają prawie jednakowo jak sporo droższe Neonail  z kolekcji Star Glow. Kolory może nie są identyczne ale efekt końcowy bardzo podobny. 

Modelones Galaxy przychodzą do nas w szklanych buteleczkach o pojemności 10ml. Jedna sztuka kosztuje $2,99, więc wychodzi około 10zł według dzisiejszego kursu. W porównaniu do Neonail, który oferuje 6ml za 34zł to naprawdę super okazja. 

Do wyboru mamy 6 kolorów, ja zdecydowałam się na 1117 oraz 1118. Powiem szczerze, że do tej pory byłam fanką pyłków i płatków, którymi można uzyskać podobny efekt. Ale po przetestowaniu lakierów Modelones odkryłam kilka plusów. Po pierwsze: czystość – nakładanie płatków zawsze kończy się u mnie strasznym bałaganem, wszystko wokoło obkleja się latającymi w powietrzu drobinkami, nie mówiąc już o moich dłoniach i palcach. Przy lakierze ten problem jest całkowicie wyeliminowany. Po drugie: nie musimy się obawiać, że zabrudzimy swój top, nakładamy go  na produkt utwardzony w lampie, więc nic na się nie przyklei czy zmiesza. Po trzecie: trwałość – pyłki niestety mają tendencję do „wycierania się” zwłaszcza kiedy nie są odpowiednio zabezpieczone. Przy lakierze Modelones wystarczy warstwa topu na koniec i wszystko trzyma się elegancko aż do zdjęcia.

Modelones Galaxy ma postać przezroczystego lakieru z mnóstwem drobinek. Konsystencja jest bardzo gęsta, co moim zdaniem ułatwia aplikację. Nic nie spływa, nie rozlewa się na skórki. Bardzo podoba mi się efekt na czarnym podkładzie, ale myślę, że można pokombinować też z jasnymi kolorami. Drobinek jest bardzo dużo, wystarczy już jedna warstwa by uzyskać świetne „krycie”, ale oczywiście można stopniować wedle upodobań i dołożyć kolejną dodatkowa. Na wzornikach z topem nabłyszczającym nałożyłam jedna warstwę, na wzornikach z topem matowym dwie warstwy. Przed użyciem polecam dobrze wymieszać. Moje egzemplarze są bardzo dobrej jakości, dokładnie takie jak na zdjęciach w aukcji na aliexpress. Jeśli lubicie takie efekty na paznokciach to jak najbardziej polecam.

3 Replies to “Modelones Galaxy – zamiennik dla Neonail Star Glow”

  1. Te lakiery dają świetny efekt, taki trójwymiarowy, intensywny. A miałam przez jakiś czas nie kupować nowych lakierów…ale chyba nie oprę się tej pokusie i jakiś kupię 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *