Aliexpress.com Hybrydy Recenzja

Lakiery hybrydowe Modelones Cat Eye – kocie oko

2 593 Views

Lakiery hybrydowe Modelones Cat Eye zamówiłam oczywiście na aliexpress. Kocie oko to efekt, którego moda nie przemija już od kilku sezonów. Ze względu na kolorystykę szczególnie popularny jest jesienią i zimą. Popularność popularnością, ale jednak sądzę, że jeśli ktoś robi paznokcie w domowym zaciszu nie będzie nosił „ciągle kociaków”. Dlatego uważam, że nie ma co przepłacać za duże pojemności, bo znając życie dany kolor użyjemy maksymalnie 2-3 razy. 

Modelones są idealne, malutkie buteleczki 7ml w zupełności mi wystarczą (buteleczki są plastikowe). Wybrałam sobie dwa kolory. 8401 rzeczywiście wygląda tak jak przedstawiono na aukcji, niestety 8428 trochę się różni. Myślałam, że będzie bardziej wpadał w róż, a tu jednak coś bliżej rudego. Mimo wszystko też mi się podoba. W konsystencji są dosyć gęste, fajnie kryją. Na czarnych wzornikach użyłam jednej warstwy lakieru. Według mnie wyszło fajnie, ale jeśli ktoś chce, to może dołożyć jeszcze jedną wtedy kolor bazowy będzie bardziej intensywny.

Aby uzyskać efekt cat eye, do nieutwardzonego koloru (bardzo bliziutko) przykładamy specjalny magnes. Trzymamy tak około 10 sekund i gotowe. Przy tych lakierach wyszło mi od razu, nie musiałam nic kombinować. Utwardzamy w lampie, dajemy top i to tyle roboty. Jak to przy Modelones, nie mam żadnych zastrzeżeń co do trwałości.

Jeśli podobają się Wam lakiery z takim efektem to jak najbardziej polecam Modelones.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *