Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Pyłek efekt lustra Black Mirror

2 789 Views

Pyłek efekt lustra Black Mirror zakupiłam na aliexpress.

Skusiłam się na duże opakowanie 1g za $1,99, jednak na ali są też wersje po 0,5g w tańszej cenie. Wydaję mi się, że nie ma co przepłacać za większą ilość, bo pyłku jest naprawdę dużo i nie ma szans żeby to zużyć samemu. 

Pyłek Black Mirror aplikujemy oczywiście na top no wipe – ja użyłam topu Rolabling. Musiałam troszkę pokombinować z czasem utwardzania, bo niestety pyłek nie chciał ze mną współpracować. Po 10 sek w lampie 48W nie chciała mi się utworzyć równa tafla, raczej wyglądało to jak taka srebrzysta mętna powłoka. Efekt jaki chciałam uzyskałam po 15 sekundach utwardzania topu, pyłek pięknie się wtarł tworząc równą lustrzaną taflę. Próbowałam też dłuższy czas, ale wychodziło podobnie. Trochę się zdziwiłam, bo nie jednak nie  wygląda to jednakowo tak jak na zdjęciach w aukcji. Nie udało mi się uzyskać takiego srebrnego połysku, bardziej wygląda to jak super mega błyszczący top. Ostatecznie stwierdzam, że efekt końcowy mi się podoba, chociaż byłam nastawiona na coś innego.

Pyłek próbowałam wetrzeć w inne jaśniejsze kolory, ale nie wyglądało to zbyt dobrze. Na powierzchni tworzyły się szare smugi. Zdecydowanie najładniej pyłek prezentuje się na czerni.

One Reply to “Pyłek efekt lustra Black Mirror”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *