Aliexpress.com Hybrydy Recenzja

Lakiery hybrydowe Elite99 7ml

2 192 Views

Elite99 to jedne z bardziej znanych lakierów hybrydowych na aliexpress.
Mają ogromny asortyment, mnóstwo kolorów, różne pojemności i rodzaje opakowania. Nawet niedawno na blogu dodałam recenzję lakierów również Elite99, jednak z inną kolorówką oraz pojemnością. Czasem zastanawiam się dlaczego majfrendzi robią tak wiele różnych wersji lakierów w obrębie jednej marki. 

Ceny moim  zdaniem są całkiem przystępne, więc myślę że warto skusić się na wypróbowanie.
Skusiłam się na cztery typowo wiosenno – letnie kolorki.

Buteleczki mają pojemność 7ml i oczywiście są zrobione ze szkła. Wypełnione prawidłowo, bez żadnych oszustw.  Pędzelki są dosyć grube i tworzą szeroki wachlarz, co nie do końca mi odpowiada – według mnie trudniej takim malować przy skórkach. Konsystencja różni się nieco w zależności od koloru. 027,809 oraz 800 są dosyć rzadkie, ale bosko się poziomują. Można sobie „naciapać” od niechcenia, a one się pięknie same ułożą na paznokciu. Pod tym względem naprawdę mnie zachwyciły, zwłaszcza kolor nr 800. Niestety 802 jest całkowitym przeciwieństwem, bardziej gęsty od reszty, okropnie się poziomuje, przy każdym ruchu pędzelka robią się brzydkie smugi. Wszystkie kolory na wzorniku pokryły po dwóch warstwach, chociaż przez smużenie 802 na paznokciach pewnie będzie potrzebował więcej. 

Elite99 to lakiery hybrydowe do których lubię powracać. Bardzo fajnie się trzymają, wygodnie się nimi maluje. Oprócz tego jednego koloru naprawdę jestem z nich zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *