Aliexpress.com Hybrydy Moje paznokcie Paznokcie

Termiczne lakiery hybrydowe od Modelones

3 141 Views

Jestem dużą fanką marki Modelones, większość ich produktów bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Tym razem miała okazję przetestować termiczne lakiery hybrydowe.
Jeśli ktoś z Was jeszcze o czymś taki nie słyszał to już wyjaśniam. Są to takie lakiery, które zmieniają swój kolor pod wpływem temperatury. Najbardziej popularne są te dwukolorowe, chociaż są firmy, które mają w swoim asortymencie trzykolorowe. 

Lakiery maja malutkie plastikowe buteleczki o pojemności 7ml – jednakowe jak standardowe Modelones .Pędzelek i konsystencja również bardzo podobne. Wybór kolorów jest bardzo duży, ja zdecydowałam się na sześć sztuk. Niestety moje dotychczasowe doświadczenia z lakierami termicznymi nie były jakieś pozytywne ze względu na słabe krycie. Testowałam trzy inne marki i w Modelones jest tak samo. Do zadowalającego krycia potrzeba conajmniej 4 warstw. To już chyba taka wada lakierów termicznych, ale może znacie jakieś lepsze to dajcie znać.

Pomimo tej niedogodności zachwyciłam się efektem jaki uzyskałam na moich paznokciach. Kolor który użyłam to 8304 – ciemny odcień, który ukazuje się w niższej temperaturze jest po prostu przeboski. W sprzyjających warunkach  pokazuje się nam śliczne ombre – najlepiej na dworzu poniżej 20st C. Chociaż ja często mam zimne ręce i okazuje się, że prawie cały czas na paznokciach mam wersje „full cold” :p Jasny róż w pełnej okazałości pokazuje się, kiedy jest cieplutko powyżej 25st C. Poniżej na wzornikach możecie zobaczyć wszsytkie kolory, które posiadam.

One Reply to “Termiczne lakiery hybrydowe od Modelones”

  1. Ja na Aliexpress kupiłam dwa lakiery termiczne. Uwielbiam ten z marki Elite99 w kolorze 9039, pięknie kryje i cudownie zmienia kolor. Nie jestem zadowolona z lakieru Ellwings, niezbyt dobrze kryje, a zmiana koloru nie jest efektowna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *