Aliexpress.com Hybrydy Moje paznokcie Paznokcie Pielegnacja

Moje paznokcie – lakier hybrydowy Lucky Color z aliexpress

2 576 Views

Dawno nie było mnie tu z paznokciami, ale jakoś tak nie miałam weny do pokazywania swoich nieudanych wypocin. :p Dzisiejsze mani może też nie jest idealne, ale za to bardzo energetyczne. Idealnie pasuje do gorącego słońca za oknem i naszego konkursowego tematu na grupie. 😀 

Głównym bohaterem postu jest lakier hybrydowy Lucky Color. Zamówiłam go na aliexpress i wcale nie należy do najtańszych lakierów, które można tam kupić. Obecnie kosztuje prawie $3, więc w tej cenie mogłabym mieć dwie albo nawet trzy dobre hybrydy.


Jak wiecie uwielbiam testować wszelkie nowości i muszę przyznać, że większość moich aliexpressowych łupów to udane zakupy. Ostatnio używane przeze mnie lakiery były naprawdę świetne, ale w końcu bubel też musi się trafić. Na myśli mam tu ten nieszczęsny Lucky Color w pięknym cytrynowym kolorze – jest to numerek M043. Na pierwszy rzut oka wygląda cudnie – śliczna szklana buteleczka o pojemności 10ml. Pigment ma mocny, konsystencja nie za gęsta, ale niestety poziomowanie to istna tragedia. Na paznokciach mam 4 warstwy tego koloru, po trzeciej musiałam sobie pomóc trochę bloczkiem, żeby wyrównać nierówności które powstały. Nie znoszę takich lakierów i na 100% raczej będzie stał nieużywany, już więcej się tak męczyć nie zamierzam. Na inne kolory tej marki też raczej się już nie skuszę. Szkoda, bo kolor jest nieziemski.
Na serdecznym użyłam zieloni nr 119 od Danchel, tutaj też jakiegoś szału z poziomowaniem nie ma, ale jednak malowało mi się tym lakierem o wiele lepiej, ostatecznie nałożyłam 3 warstwy.  Na markę Danchel chciałabym poświęcić oddzielny post, bo jest coś co różni ją od innych aliexpressowych marek.

Na środkowym palcu naklejka wodna z jednego z tańszych kompletów na aliexpress. Za 18 arkusików zapłaciłam niecałego dolara. Nie mogłam się zdecydować, którą naklejkę wybrać, więc zrobiłam głosowanie na instagramie – wygrały limonki 😀


Jak aplikować naklejki wodne pisałam
tutaj.
Jako podkład posłużył mi biały lakier Slygos, który jest po prostu niesamowity (jeśli szukacie dobrej bieli to polecam). Arkusz naklejek jest malutki, myślę, że na długie bądź bardzo szerokie paznokcie mogą być za małe. Wzór, który wybrałam miał szerokość 1,2cm i długość 2cm. Ogólnie bardzo polecam, bo fajnie się je aplikuje i mają przepiękne owocowo – deserowe wzory.
Całość utrwalona topem no wipe Modelones. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *