Aliexpress.com Hybrydy Paznokcie Recenzja

Paski alu chrome z aliexpress

3 626 Views

Paski alu chrome to określenie wymyślone przeze mnie :p Nie wiem jak można by to inaczej nazwać, bo jak na razie w Polsce nie ma jeszcze żadnych odpowiedników tego produktu. Myślałam, że Chińczycy już nic nowego nie wyprodukują, a tu proszę takie coś.
Paski można kupić na aliexpress w fajnej cenie $0,76 za sztukę.
Jedno opakowanie ma pojemność 0,2g i jest wypełnione po samiutkie brzegi. Po odkręceniu wręcz się to wszystko wysypuje. Paski zrobione są z tego samego tworzywa co płatki alu, tylko oczywiście mają inny kształt. Są tak samo lekkie i mocno klejące więc przy ich aplikacji trzeba się przygotować na niezły bałagan – latają dosłownie wszędzie. :p Do wyboru mamy 6 kolorów – ja oczywiście mam wszystkie, bo ciężko zdecydować się na jeden.

 

Paski można nakładać na dwa sposoby:
1. Delikatnie wklepując w top no wipe lub warstwę dyspersyjną, do jednego i drugiego bardzo ładnie się kleją. Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej. Bardzo fajną opcją jest łączenie kolorów, moim zdaniem można tu bardziej poszaleć niż z płatkami, ponieważ paski są jakby to powiedzieć mniej kryjące, mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli :p


2. Wcierając w top no wipe jak zwykłe pyłki – nie uda się utworzyć gładkiem lustrzanej tafli, ale moim zdaniem efekt też jest fajny.

Zazwyczaj tego typu płatki i pyłki aplikuje za pomocą palca, ale tym razem polecałabym coś w rodzaju silikonowego pędzelka. Paski bardzo ciężko „złapać” palcem, a jak już się przykleją to na amen i ciężko to „przełożyć” na paznokieć czy wzornik.

Jak się Wam podobają paski alu? Mi bardzo i już obmyślam jakby je tu użyć w kolejnym mani 😀

4 Replies to “Paski alu chrome z aliexpress”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *