Aliexpress.com Hybrydy Paznokcie Recenzja

Lampa UV LED do hybryd i żeli – Sun5 Plus

5 137 Views

Dawno nie testowałam żadnej nowej lampy, więc bardzo się ucieszyłam kiedy otrzymałam paczuszkę z Sun5 Plus.
Możecie ją zakupić na aliexpress
tutaj.
Moim zdaniem cena jest bardzo przystępna, a na naszej grupie facebookowej często mamy jakieś promocje 🙂

Sun5 Plus to lampa o mocy 48W. Wyposażona jest w 28 diod UV LED, które emitują wiązkę światła o podwójnej długości (365-405 nm). Dzięki temu jest w stanie utwardzić wszystkie żele i hybrydy. Ta technologia jest bardzo popularna już od jakiegoś czasu i skutecznie wypchnęła tradycyjne lampy UV i LED.
Lampa posiada oczywiście czujnik ruchu i co najlepsze ma on funkcję zapamiętywania wybranego przez nas czasu. Uważam, że to rewelacyjne rozwiązanie.
Rzeczą, która wyjątkowo mnie zachwyciła w Sun5 Plus to świetny panel dotykowy z wyświetlaczem. Nie wiem dlaczego, ale używa mi się go fajniej niż tradycyjnych przycisków. Dodatkowo wygląda to bardzo nowocześnie i na pewno zrobi wrażenie na klientkach. Mamy tutaj cztery timery: 15, 30, 60 i 99 sek. 99sek to jednocześnie przycisk trybu Low Heat Mode, czyli lampa działa wtedy na połowie mocy. Jest to szczególnie przydatne przy bardzo piekących żelach.
Na zewnątrz lampa ma piękny czarny kolor, wewnątrz jest biała. Dno jest odpinane, niestety nie posiada lustra ale moim zdaniem nie wpływa to jakoś szczególnie na utwardzanie.

 

 

Na pewno jesteście ciekawe jak długo utwardzać w tej lampie hybrydy czy żele? Niestety nie chce dawać konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Czas utwardzania powinno dostosowywać się do używanego produktu. Zazwyczaj producenci podają zalecany czas na opakowaniach, może być on różny w zależności od marki. Naprawdę polecam czytać etykiety. Myślę, że to ważne jeśli chcecie używać ich w bezpieczny sposób. 🙂
Ostatnio jest bardzo głośno o uczuleniach na lakiery hybrydowe i powiem Wam, że strasznie się tego boję :p Dlatego nigdy nie utwardzam hybryd krócej niż 30 sekund. No jedynie top no wipe pod pyłki 10-15sek. 🙂 Pod tym względem jestem z lampy bardzo zadowolona, diody są tak rozmieszczone, że nie ma szans aby jakiś fragment któregoś paznokcia się nie utwardził.
Wielkość lampy pozwala na to aby wewnątrz zmieściły się jednocześnie dwie dłonie.  Myślę, że fajne rozwiązanie, ale ja osobiście z tego nie korzystam.

Czy lampa ma jakieś minusy? Niestety tak. Na czarnym kolorze widać dosłownie wszystko! Każdy pyłek, odcisk palca, paproch, no po prostu tragedia. Więc jeśli jesteście wrażliwe na takie coś to zdecydowanie polecam wybrać kolor biały 🙂

2 Replies to “Lampa UV LED do hybryd i żeli – Sun5 Plus”

  1. Przecież to podróba sunuv sun 5plus, która ma 36diod i nie ma dotykowych przycisków i działa lepiej i nie zepsuje się losowo po krótkim czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *