Aliexpress.com Hybrydy Paznokcie

Bezprzewodowa frezarka do paznokci z wyświetlaczem

6 459 Views

Witajcie. 🙂 Prawie równy rok temu pisałam dla Was recenzję bezprzewodowej frezarkiPomimo tego, że byłam i jestem z niej bardzo zadowolona przyszła pora na przetestowanie czegoś nowego. Do zamówienia przekonał mnie ciekawy wygląd i przede wszystkim wyświetlacz. Stwierdziłam, że jest to coś czego brakuje mi w mojej obecnej frezarce. 

Bezprzewodowa frezarka z wyświetlaczem zostałą zakupiona na alixpress w sklepie naszej Lori TUTAJ. Cena bez promocji to ok $54 co przy obecnym kursie dolara daje jakieś 200zł.
Przesyłka dotarła do mnie mega szybko, bo trwało to tylko 11 dni.

W zestawie dostajemy:
+ frezarkę,
+ rączkę,
+zasilacz,
+silikonową podstawkę na rączkę oraz
+specjalny pas do przypięcia i noszenia frezarki.

Sama frezarka jest nieduża, praktycznie jednakowa wielkość jak popularna różowa bezprzewodowa. Rączka również prawie taka sama, zrobiona z metalu – jedyne co je różni to brak pokrycia silikonem. Ale dla mnie to tak naprawdę żadna różnica. W trakcie użytkowania wcale się tego nie odczuwa. Wagowo wypadają bardzo podobnie.
Jej moc to 20W oraz maksymalna ilość obrotów 30000 RPM. Akumlatorek o pojemnośći 2600mAh powinien wystarczyć na 8h godzin pracy bez przerwy. 

Praca z tą frezarkę jest dla mnie czystą przyjemnością. Rączką nie wibruje, doskonale radzi sobie ze ściąganiem hybrydy, żelu, akrylożelu. Testowałam ją również na piętach i działa elegancko. Komfort używania jest dla mnie porównywalny do JD700 i poprzedniej bezprzwodowej. 

Jednak jest kilka funkcji,  które sprawiają że ta frezarka ma ogromną przewagę:
+ wyświetlacz – pokazuje nam jakiej prędkości obecnie używamy oraz jaki jest stan naładowania baterii. Wystarczy skorzystać z przycisku STATUS.
F – prędkość, P – stan baterii w %
Koniec z niespodziewanym rozładowaniem 😀

+ płynna zmiana kierunku obrotów – aby zmienić kierunek obrotów wystarczy nacisnąć przycisk FWD REV, nie musimy przy tym zatrzymywać frezarki ona zrobi to za nas 😀

+ start frezarki od minimalnej prędkości obrotów – wiem, że wiele osób narzekało na to iż słynna różowa bezprzewodowa frezarka startuje od zbyt wysokich obrotów, tutaj nie mamy tego problemu. Obroty zaczynają się od 3000 RPM i każdy kolejny “poziom” to 1000 RPM więcej, tak aż dojdziemy do maksymalnej prędkości 30000 RPM

+wygodne pokrętło do regulacji prędkości – pokrętło chodzi lekko i płynnie,  jest położone w wygodnym miejscu, obroty możemy regulować nawet jednym palcem :p 

Jestem bardzo szczęśliwa, że stałam się posiadaczką tej frezarki. Spełnia ona moje wymagania w 10000%. 😀 Uważam, że zdecydowanie warto dopłacić te parę dolarów więcej i cieszyć się funkcjami, które moim zdaniem są bardzo przydatne.
Na koniec mam dla Was filmik, gdzie możecie zobaczyć jak działa frezarka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *