Aliexpress.com Hybrydy Paznokcie

Bezprzewodowa frezarka do paznokci z wyświetlaczem

8 720 Views

Witajcie. 🙂 Prawie równy rok temu pisałam dla Was recenzję bezprzewodowej frezarkiPomimo tego, że byłam i jestem z niej bardzo zadowolona przyszła pora na przetestowanie czegoś nowego. Do zamówienia przekonał mnie ciekawy wygląd i przede wszystkim wyświetlacz. Stwierdziłam, że jest to coś czego brakuje mi w mojej obecnej frezarce. 

Bezprzewodowa frezarka z wyświetlaczem zostałą zakupiona na alixpress w sklepie naszej Lori TUTAJ. Cena bez promocji to ok $54 co przy obecnym kursie dolara daje jakieś 200zł.
Przesyłka dotarła do mnie mega szybko, bo trwało to tylko 11 dni.

W zestawie dostajemy:
+ frezarkę,
+ rączkę,
+zasilacz,
+silikonową podstawkę na rączkę oraz
+specjalny pas do przypięcia i noszenia frezarki.

Sama frezarka jest nieduża, praktycznie jednakowa wielkość jak popularna różowa bezprzewodowa. Rączka również prawie taka sama, zrobiona z metalu – jedyne co je różni to brak pokrycia silikonem. Ale dla mnie to tak naprawdę żadna różnica. W trakcie użytkowania wcale się tego nie odczuwa. Wagowo wypadają bardzo podobnie.
Jej moc to 20W oraz maksymalna ilość obrotów 30000 RPM. Akumlatorek o pojemnośći 2600mAh powinien wystarczyć na 8h godzin pracy bez przerwy. 

Praca z tą frezarkę jest dla mnie czystą przyjemnością. Rączką nie wibruje, doskonale radzi sobie ze ściąganiem hybrydy, żelu, akrylożelu. Testowałam ją również na piętach i działa elegancko. Komfort używania jest dla mnie porównywalny do JD700 i poprzedniej bezprzwodowej. 

Jednak jest kilka funkcji,  które sprawiają że ta frezarka ma ogromną przewagę:
+ wyświetlacz – pokazuje nam jakiej prędkości obecnie używamy oraz jaki jest stan naładowania baterii. Wystarczy skorzystać z przycisku STATUS.
F – prędkość, P – stan baterii w %
Koniec z niespodziewanym rozładowaniem 😀

+ płynna zmiana kierunku obrotów – aby zmienić kierunek obrotów wystarczy nacisnąć przycisk FWD REV, nie musimy przy tym zatrzymywać frezarki ona zrobi to za nas 😀

+ start frezarki od minimalnej prędkości obrotów – wiem, że wiele osób narzekało na to iż słynna różowa bezprzewodowa frezarka startuje od zbyt wysokich obrotów, tutaj nie mamy tego problemu. Obroty zaczynają się od 3000 RPM i każdy kolejny „poziom” to 1000 RPM więcej, tak aż dojdziemy do maksymalnej prędkości 30000 RPM

+wygodne pokrętło do regulacji prędkości – pokrętło chodzi lekko i płynnie,  jest położone w wygodnym miejscu, obroty możemy regulować nawet jednym palcem :p 

Jestem bardzo szczęśliwa, że stałam się posiadaczką tej frezarki. Spełnia ona moje wymagania w 10000%. 😀 Uważam, że zdecydowanie warto dopłacić te parę dolarów więcej i cieszyć się funkcjami, które moim zdaniem są bardzo przydatne.
Na koniec mam dla Was filmik, gdzie możecie zobaczyć jak działa frezarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *