Aliexpress.com Hybrydy Paznokcie Recenzja

Kolorowe pyłki – efekt lustra – mirror powder z aliexpress

2 970 Views

Paczkę z pyłkami otrzymałam zaledwie wczoraj, ale nie mogłam się powstrzymać, żeby je Wam pokazać. Moda na lustrzane paznokcie nie przemija. Zaczęło się od pyłków srebrno-metalicznych, a teraz producenci prześcigają się w tworzeniu najróżniejszych odcieni.

Gdzieś w internecie trafiłam na piękną stylizację z lustrzanym pyłkiem w kolorze rose gold. Wyglądało to naprawdę zachwycająco. Zaczęłam przeszukiwać aliexpress w celu znalezienia produktu, który da mi podobny efekt i zaryzykowałam zamówienie tych pyłków. Na przesyłkę czekałam 1,5 miesiąca, więc troszkę to trwało.

Pojemniczki mieszczą w sobie po 0,3g produktu. Według mnie jest tego dosyć sporo, a sam pyłek jest bardzo wydajny. Dostępnych jest 7 kolorów, ja skusiłam się na:
JCB-01 czyli różowe złoto
JCB-04 czyli zieleń
JCB-06 czyli fiolet

Aplikujemy je na utwardzony top no wipe (u mnie Emene – 30sek w lampie 48W). Wcieramy dokładnie pacynką lub palcem – jak kto woli. Utrwalamy topem.

Pyłki testowałam na dwóch kolorach bazowych – czarnym i mlecznym. Efekt jest według mnie boski, chociaż zdecydowanie bardziej podoba mi się „ciemna” wersja. Wyszło dokładnie tak jak oczekiwałam – piękna lustrzana tafla w super kolorach.

Pyłki bardzo polecam. Jeśli szukacie czegoś podobnego to spokojnie możecie zamawiać. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *