Aliexpress.com Hybrydy Moje paznokcie Paznokcie Recenzja

Lakiery hybrydowe Belen Starry

2 331 Views

Dziś chcę Wam pokazać jedne z moich ulubionych brokatowych lakierów. A mowa tu oczywiście o Belen Starry z aliexpress. Przepiękne brokatowe hybrydy z milionem mniejszych i większych drobinek w różnych odcieniach. Jeśli uwielbiacie błyskotki to koniecznie musicie je przetestować. Belen kryją się w zgrabnych szklanych buteleczkach o pojemności 10ml. Dużą zaletą jest to, że mamy w nich malutkie „okienko” z podglądem koloru. Nie musimy ich odkręcać żeby sprawdzić co kryje się w środku. 


Lakiery są bardzo gęste zapewne przez dużą koncentrację brokatu. Aplikacja na szczęście nie sprawia większych problemów. Trzeba uważać jedynie na wolny brzeg, bo tam lubią zbierać się największe drobinki. Co do krycia to na podkładzie z ciemnego koloru w zupełności wystarczą 2 warstwy. Na jasnych lakierach są nieco bardziej prześwitujące, na mlecznym wzorniku nałożyłam 3 warstwy. 


Bardzo lubię powracać do tych lakierów. Tym razem połączyłam je ze słynną VenaLisa 939. Uważam, że bardzo fajnie się ze sobą komponują. Belen przepiękne się błyszczą i cudownie iskrzą w słońcu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *