Aliexpress.com Hybrydy Paznokcie Recenzja

Lakiery hybrydowe Inagla Platinum z aliexpress

2 876 Views

Lakiery hybrydowe z serii platinum od kilku lat nie tracą na popularności. Na aliexpress mają je w asortymencie różne marki. Pod kilkoma brandami kryją się tak naprawdę te same lakiery z tą samą kolorówką. Różni je tylko wygląd buteleczki, nazwa czy pojemność. Testowałam platynki FairyGlo, HNM, Belen i według mnie są takie same.
Moim zdaniem najlepiej zamawiać te, który w danym momencie są najtańsze lub ewentualnie kierować się wyglądem buteleczki.

Tym razem skusiłam się na super tanie lakiery Inagla. Obecnie jest na nie fajna promocja i przy zakupie 5szt płacimy tylko $3,47. 
Moje trzy kolorki zamawiałam rok temu, szły strasznie długo, ale warto było czekać. 🙂 

Wszystkie numerki na wzorniku kryją po jednej warstwie. Lakiery są bardzo gęste, ale malowanie nie przysparza żadnych problemów. Używanie ich to czysta przyjemność. Jeszcze nie widziałam złych opinii na ich temat. 😀
Jedynym minusem mogą być plastikowe buteleczki, nie każdy takie lubi. Mi osobiście nie przeszkadzają, a te od Inagla wyglądają nawet całkiem fajnie. 

Bardzo lubię te lakiery, szczególnie kiedy mogę wybierać w tak dużej ilości kolorów. Są idealne przy braku pomysłu lub czasu na zdobienia.  Dzięki fajnym promocjom na aliexpress uzbierałam już niezłą kolekcję platynek różnych marek. 😀 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *