Aliexpress.com Hybrydy Moje paznokcie Paznokcie Recenzja

Neonowe hybrydy Rosalind

3 453 Views

Lato w pełni, więc na paznokciach królują głównie neonowe kolory. Powiem szczerze, że nie miałam wcześniej jakichś super doświadczeń z tego typu odcieniami. Kupuje lakiery tylko na aliexpress, a tam niestety nie mogłam trafić na idealne neonki z super kryciem. Czerwienie, róże jak najbardziej, ale zieleń czy żółć z kryciem 2 warstwy były marzeniem. 
Bez specjalnego entuzjazmu pokusiłam się o zamówienie neonowej kolekcji hybryd Rosalind. Wybrałam wszystkie kolorki, oprócz ostatniego A610, ponieważ sprawdzony kobalt już mam i stwierdziłam, że nie ma co kombinować

Paczka doszła w miarę szybko, bo w niecały miesiąc. Pierwsze testy poczyniłam na mlecznym wzorniku. Okazało się, że wszystkie kolory całkiem fajnie pokryły po 2 warstwach. Lakiery są dosyć gęste i mają taką lekko żelkową konsystencje. Na pędzelku sprawiają wrażenie nieco przezroczystych, ale przy malowaniu okazuje się, że pigment jest całkiem mocny. Cudnie się poziomują i bardzo fajnie się nimi maluje bez pozostawiania smug. 

Na moich paznokciach użyłam 2 warstwy numeru A604, oraz 2 warstwy A606. Gdyby nie stempelek pokusiłabym się o doddanie jeszcze jednej warstwy zółtego A606, aby krycie było perfekcyjne. 
Odbity wzór pochodzi z pięknej płytki Born Pretty BP-L093Jest naprawdę przecudna. Całość wykończona moim ulubionym topem no wipe – Gdcoco. 
Minął już tydzień i jak na razie wszystko pięknie się trzyma. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *