Aliexpress.com Paznokcie Recenzja

Bezprzewodowa frezarka z wyświetlaczem Nail Master

3 279 Views

Witajcie. Mam dzisiaj dla Was recenzję bezprzewodowej frezarki z aliexpress, którą testuje od jakiegoś czasu. To już kolejne urządzenie tego typu, które mam okazję używać. Post z moją poprzednią frezerką możecie zobaczyć tutaj.
Frezarka, którą Wam przedstawię dostępna jest na aliexpress w 8 kolorach – ja wybrałam sobie czerwoną. Jej cena waha się od $66 (257zł) do $48 (187zł). 
LINK (klik)


W zestawie z frezarką dostajemy:
+podstawkę na rączkę
+uchwyt na rączkę
+ładowarkę
+zestaw frezów
+osłonę przeciwpyłową do rączki
Posiada ona moc 25W oraz maksymalną liczbę obrotów 35tyś RPM
Frezarka bezprzewodowa NailMaster 2

Frezarka ma fajny zgrabny kształt. Posiada wygodne pokrętło do sterowania prędkością , które łatwo używa się jedną ręką. Wyświetlacz jest  czytelny, świeci bardzo jasno i wyraźnie. Mamy na nim informację o stanie baterii, prędkości oraz kierunku obrotów. Poniżej wyświetlacza znajduje się przycisk on/off oraz przycisk zmiany kierunku obrotów. 


Obok wejścia zasilania frezarka posiada również gniazdo USB. Dzięki czemu może pełnić funkcję powerbanku. 
Nie wiem dokładnie jaką pojemność ma akumulator, ale pełne naładowanie zajmuje około 2 godzin. Według producenta powinien wystarczyć na 4h pracy bez przerwy. 


Rączka jest bardzo kompaktowa, w porównaniu do innych frezarek wydaje się wręcz malutka. Kiedy jednak weźmiemy ją do ręki okazuje się, że jest dosyć ciężka i masywna. Dzięki jej niewielkiemu rozmiarowi bardzo wygodnie się ją trzyma, przez co praca jest przyjemniejsza.
Użytkowanie tej frezarki jest bardzo przyjemne i komfortowe. Ma wystarczającą moc do opracowania skórek, ściągnięcia hybrydy, żelu, akrylożelu czy nawet wykonania pedicure pięt.
W porównaniu do mojej poprzedniej fezarki bezprzewodowej ta ma o wiele lepszy, bardziej czytelny wyświetlacz, który od razu pokazuje wszystkie najważniejsze informacje. Ma większą moc oraz liczbę obrotów. Dużym plusem jest również funkcja powerbanku.  Cenowo wypadają podobnie, więc myślę, że nie ma się co zastanawiać i lepiej brać tą mocniejszą. 
Jeśli szukacie wygodnej, mobilnej frezarki do domowego użytku i nie tylko to ta jest idealnym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *