Aliexpress.com Hybrydy Paznokcie Recenzja

Pastelowe lakiery hybrydowe Beautilux

4 409 Views

Jakiś czas temu skusiłam się zakup bardzo zachwalanych lakierów hybrydowych w pastelowych kolorach marki Beautilux. Jak wiecie tego typu lakiery zazwyczaj są dosyć problematyczne, więc dosyć sceptycznie podchodziłam do wszystkich pozytywnych recenzji na ich temat. 
Nie są to najtańsze hybrydy na aliexpress, więc zamówiłam sobie na próbę 5 kolorów. 


Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne – lakiery mieszczą się w bardzo ładnych szklanych buteleczkach o pojemności 10ml. Warto zwrócić uwagę że większość tańszych hybryd mają 2 razy mniejsze opakowania. Super sprawą jest to że na buteleczce mamy „okienko” przez które widać kolor lakieru. Kolejny plus to skład podany na odwrocie, co jest dosyć rzadkie przy hybrydach z Chin. 
Beautilux’y mają dosyć gęstą, kremową konsystencję. Dzięki wygodnym, dosyć wąskim pędzelkom aplikacja jest bardzo wygodna. Rzeczywiście bardzo fajnie się poziomują. Minimalny problem miałam z kolorem 104, trzeba było chwilkę odczekać żeby ładnie się wyrównał.  
Wszystkie numerki pięknie pokryły po dwóch warstwach.  
Dużym plusem tych hybryd jest również to, że praktycznie nie posiadają zapachu. Trwałość jak najbardziej ok, nie odstają pod tym względem od innych lakierów z ali, które posiadam.

Muszę stwierdzić, że  lakiery hybrydowe Beautilux bardzo przypadły mi do gustu. To druga marka lakierów hybrydowych w pastelowych kolorach (zaraz po Slygos), która nie sprawiła, że miałam ochotę wywalić je do kosza. Kolory są przepiękne, fajnie się nimi maluje, dobrze kryją – same plusy. 😀 
Warto polować na nie podczas aliexpressowych wyprzedaży ponieważ ceny są dużo korzystniejsze niż te regularne. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *