Aliexpress.com Paznokcie

Zestaw do hybryd z aliexpress za mniej niż 150 złotych

6 757 Views

Na aliexpress można skompletować praktycznie cały zestaw do hybryd. Jedyne co polecam kupić stacjonarnie czy w naszych polskich sklepach internetowych to: aceton/remover do ściągania hybrydy oraz cleaner . Tutaj (kilk) np. zestaw aceton + cleaner w dobrej cenie.  Kupno tych produktów jest zupełnie nieopłacalne na aliexpress. Zazwyczaj pojemności są nieduże, a cena wysoka.

Moja propozycja, którą znajdziecie w dalszej części wpisu jest według mnie optymalną wersją co do ceny i jakości. Oczywiście polecam polować na promocje i kupony, wtedy można jeszcze znacznie obniżyć koszty. 

Zestaw z aliexpress:

Lampa UV LED Sunone 48W – $13,05 (ok 53,13zł) KLIK
Lampa to podstawa całego manicure hybrydowego, bez niej nie utwardzimy lakierów. Tą którą wybrałam nie jest najtańszą opcją na aliexpress, ale dzięki temu, że ma moc 48W oraz lustrzane dno będzie można mieć pewność, ze wszystko dobrze się utwardziło. Zdecydowanie polecam na początek zakupić mocniejszą lampę, ponieważ jest to najbezpieczniejsza opcja kiedy ostatnio słyszy się o prawdziwej pladze uczuleń na hybrydy (często jest to wina zbyt słabej lampy i niedostosowania czasów utwardzania lakierów).

Baza i Top Mshare $4,16 za komplet (ok 16,94zł) KLIK
Baza to podstawa, a top wykończenie, dzięki nim nasz manicure będzie się dobrze trzymał. Komplet Mshare mogę polecić z czystym sumieniem, współpracuje z większością lakierów hybrydowych jakie miałam okazje testować. 

Lakiery hybrydowe Rosalind  $0,89 za sztukę (6szt ok 21,74zł) KLIK
Lakiery Rosalind będą idealne na początek. Optymalna pojemność, niska cena i bardzo dobra jakość. Mamy duży wybór kolorów, większość z nich bardzo fajnie kryje. Łatwo usunąć je za pomocą acetonu. 

Polerki na gąbce $3,86 za 10szt (ok 15,72zł) KLIK
Idealne do delikatnego zmatowienia płytki lub wyrównania resztek bazy na paznokciu.

Waciki bezpyłowe $2,79 za 250szt (ok 11,36zł)
Potrzebne do odtłuszczenia paznokcia czy usunięcia warstwy dyspersyjnej (lepka warstwa, która powstaje po utwtardzeniu lakieru)

Drewniane patyczki do skórek $2,15 za 100szt (ok 8,31zł) KLIK
Przydadzą się do odsunięcia skórek czy poprawek kiedy lakier spłynie tam gdzie nie trzeba. 

Pilniczki 6szt za $2,99 (ok 12,18zł) KLIK
Pilniczki oczywiście do nadania kształtu lub spiłowania topu przed ściąganiem. Polecam gradacje 180/240. 

Silikonowe kapturki do ściągania hybrydy  $0,99 za komplet 5szt (ok 4,04 zł) KLIK
Nie jest to niezbędny gadżet, ale bardzo ułatwia ściąganie hybrydy. Myślę, że już na początku warto się w nie zaopatrzyć. 

Mam nadzieję, że ten post pomoże Wam skompletować swój pierwszy zestaw do hybryd 🙂 Ceny podane w złotówkach są oczywiście orientacyjne i mogą się różnić w zależności od bieżącego kursu dolara.
Jeśli macie jakieś pytania zapraszam do komentowania 🙂

2 Replies to “Zestaw do hybryd z aliexpress za mniej niż 150 złotych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *