Aliexpress.com Beauty gadżety Recenzja Uroda

Sauna do twarzy Konka z aliexpress

2 088 Views

Przychodzę do Was z recenzją sauny do twarzy z aliexpress. Kupiłam ją w sklepie Konka tutaj (klik) . Mają dostępną wysyłkę z Polski więc moje zamówienie zrobione w piątek dotarło do mnie już po weekendzie w poniedziałek. Przychodzi dobrze zapakowana, więc można ją kupić na prezent np. na zbliżający się dzień mamy. Zasilanie wtyczka europejską.

Do zakupu tego typu urządzenia zbierałam się już od dawna. Jak wiadomo najlepsze efekty stosowania różnych maseczek czy urządzeń oczyszczających mamy po otwarciu porów parówką. Powiem szczerze, że metoda z garnkiem o gorąca wodą mnie nie przekonywała i przez to kompletnie nie korzystałam z tego etapu pielęgnacji. Stwierdziłam, że sauna będzie dla mnie o wiele lepszym rozwiązaniem. 

Sauna Konka jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy zbiorniczek napełnić wodą, podłączyć urządzenie do prądu i wcisnąć przycisk on/off. Zalecana jest woda przefiltrowana lub butelkowana. Jedno napełnienie wystarcza na około 10 minut działania.

Nagrzewa się bardzo szybko. Strumień pary jest delikatny przez co bezpieczny dla naszej twarzy. Bardzo ważne żeby przed rozpoczęciem zabiegu  skóra była już wstępnie oczyszczona. Do wody możemy sobie dodać na przykład olejek eteryczny, który będzie miał dodatkowe działanie pielęgnacyjne. Gorąca para z sauny nagrzewa skórę i pięknie otwiera pory. To idealny wstęp do użycia słynnych maseczek peel-off czy odkurzacza do wągrów. Efekty są wtedy dużo, dużo lepsze! Saunę możemy również zastosować z maseczką w płachcie czy inną. To spowoduje, że pod wpływem ciepła składniki z maski będą się lepiej i dogłębniej wchłaniać. Istne spa w domowym zaciszu. Częstotliwość stosowania parówki jest zależna od naszego rodzaju skóry dla normalnej optymalnie będzie raz w tygodniu, przy suchej w zupełności wystarczy nawet raz na dwa tygodnie. W przypadku skóry tłustej, trądzikowej można zwiększyć częstotliwość od 2 razy w tygodniu. 

Pielęgnacja to nie jedyne zastosowanie tej sauny. Przyda się także w trakcie choroby, bo można jej użyć jako inhalator. Sprawdzi się przy zatkanych zatokach i katarze.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Sauna spełnia swoje zadanie. Uwielbiam ją za wygodę użytkowania, mogę ją sobie podłączyć w łazience, w moim kąciku beauty przy biurku w sypialni, czy nawet leżąc na kanapie o oglądając ulubiony serial.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *